Jakość ESSVE

Dla ESSVE jakość jest najważniejsza. Nasi klienci mogą zawsze być pewni, że nasze produkty zadziałają tak jak powinny, oraz że spełniają wymagania prawne i inne określone w przepisach. Dostawy realizujemy na czas oraz spełniamy nasze obietnice. Zawsze otrzymacie Państwo od nas wysoki poziom usług i wsparcie na poziomie, jakiego Państwo oczekują.

 

 

Bezpieczne produkty

ESSVE oferuje szeroki asortyment produktów spełniających wymogi prawa i przepisy, aktualnie pracujemy nad uzyskaniem aprobat technicznych na poziomie europejskim. Jeśli produkty nie spełniają naszych wysokich standardów, zastępujemy je lub opracowujemy nowe, udoskonalone. Badamy wszystkie oferowane produkty i dokonujemy regularnych kontroli wyrywkowych w czasie procesu produkcyjnego oraz po dostawie do naszego magazynu.

Bezpieczeństwo dostaw

Naszym celem jest zagwarantowanie, iż wszystkie dostawy są zrealizowane na czas i do przewidzianej lokalizacji. Śledzimy nasze dostawy i poddajemy je kontroli, aby upewnić się, iż nasz cel został osiągnięty.

Obsługa Klienta

Naszym celem jest dostarczanie naszym Klientom dokładnych i jasnych informacji, ułatwiających im wybór odpowiedniego produktu. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości, obsługa klienta udzieli szybkiej i rzetelnej pomocy.
Raz w roku przeprowadzamy badanie zadowolenia klientów, które umożliwia nam stwierdzenie, czy nasi klienci są zadowoleni i czy możemy coś udoskonalić. W połączeniu z naszymi działaniami kontrolnymi, uzyskujemy w ten sposób podstawę prac doskonalących.

Nasza Polityka Jakości :

Grupa Bergman & Beving AB stara się przekraczać wymagania i oczekiwania Klientów. Nasi Klienci powinny czuć się pewni, że uzyskają właściwy produkt we właściwym czasie, oraz że oferujemy produkty i usługi o najwyższej jakości przy najniższym koszcie całkowitym. Dążymy do dobrych i profesjonalnych relacji z naszymi udziałowcami oraz do tego, by każdy nasz pracownik, poprzez własne ciągłe doskonalenie, był zaangażowany w podnoszenie jakości własnej pracy oraz całej Grupy.

Certyfikat Jakości ISO