• SystemESSBOX jest nowym, sprytnym rozwiązaniem do przechowywania łączników. System składa się z walizki oraz przezroczystych pudełek z tworzywa sztucznego na produkty. System został zaprojektowany by zwiększyć efektywność pracy wykonawców, zmniejszyć liczbę odpadów oraz uporządkować przechowywanie produktów.
      • System, który został opatentowany oraz posiada ochronę wzoru, jest unikalnym, kompletnym i elastycznym rozwiązaniem – użytkownik z łatwością przechowuje walizkę z produktami, które są potrzebne do każdego konkretnego zadania.
      • System ESSBOX jest łatwy w użyciu – użytkownik umieszcza opakowanie z produktem bezpośrednio na dnie walizki i nie musi przekładać produktów do osobnych przegródek. System ESSBOX jest nowością na rynku budowlanym i największą innowacją ESSVE.

LOAD,WORK,RELOAD

System ESSBOX jest elastycznym rozwiązaniem, które pozwala łatwo i szybko wypełnić walizkę  produktami potrzebnymi do konkretnego zadania. Minimalizuje straty oraz oszczędza czas i pieniędze.

PEŁNA KONTROLA

Zamocuj pokrywki pod pudełkami aby widzieć jakie produkty sa włożone do walizki.

ORGANIZACJA

Ośmiokątny wzór na dnie walizki utrzymuje pudełka na miejscu, bez względu na to, czy pokrywka jest na czy pod pudełkiem.

SPRYTNY

System ESSBOX ma opatentowaną konstrukcję, która  zabezpiecza pudełka w trakcie transport, nawet gdy walizka nie jest całkowicie wypełniona.

MOCNY

Solidna i stabilna konstrukcja chroni zawartość walizki oraz jest odporna na ekstremalne warunki klimatyczne i surowe warunki środowiskowe.

JEDEN SYSTEM DLA WIELU ZADAŃ

Koniec z bieganiem do samochodu po potrzebne produktu. System ESSBOX przechowuje wszystkie łączniki w jednym miejscu.