academy

Akademia ESSVE to nasz sposób na bycie pewnym, że nasi partnerzy handlowi są w stanie udzielić jak najlepszej pomocy klientom końcowym. Szkolenie w Akademii ESSVE daje wiedzę na temat technik mocowań, gwoździ, wkrętów oraz klejów i uszczelniaczy. Spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem i do tej pory ukończyło je 1.000 słuchaczy. Od 10 lat szkolenia są przeprowadzane przez Jonas Svensson, menadżera produktu w ESSVE.

– Nasi partnerzy handlowi są naszymi ambasadorami. Przedłużeniem ramienia Essve na rynku detalicznym. W naszym katalogu mamy wiele zaawansowanych technik mocowań. Nierzadko są to kluczowe elementy, które ”scalają dom.” Dla niepewnego sprzedawcy te produkty mogą wydawać się straszne – mówi Jonas. W Akademii takie osoby mogą przetestować produkty, poczuć je oraz zrozumieć teorię montażu.

Wiedza nie jest trudna do zniesienia.

 

Szkolenie ESSVE

Dla bezpiecznego i trwałego montażu wybór łącznika jest kluczowy. Dlatego oferujemy szkolenia lokalne, dopasowane do potrzeb Państwa firmy. Oznacza to, że Państwa pracownicy mogą uzyskać głęboką wiedzę na temat używanych przez siebie mocowań.

Szkolenie obejmuje:

  • Propozycje najbardziej opłacalnych sposobów montażu.
  • Informacje na temat nowych przepisów prawa i wymogów dotyczących montażu.
  • Ćwiczenia praktyczne, gdzie każdy ma możliwość przetestowania wszystkich rodzajów łączników i mocowań.
  • Wskazówki dotyczące montażu, zwiększające wydajność i bezpieczeństwo.

 

Po więcej informacji napisz: zamowienia@essve.pl